ADA KONUT İNŞAAT

Ada Konut İnşaat Adana'nın en önemli yaşam alanlarında, müşterilerinin beklentilerini karşılayacak, yüksek kalite standartlarında ve en önemlisi uygun fiyatlarla projeler üretmeye devam etmektedir.

KURUMSAL

BİZ KİMİZ

Ada Konut İnşaat, 2004 yılında İzzet Oklu ve Dinçer Karabulut tarafından kuruldu. Bugün, İzzet Oklu İnşaat Ltd.Şti., Ada Konut İnşaat Ltd.Şti. ve Mukan Mimarlık Ltd.Şti. gibi üç önemli şirketi aynı çatı altına toplamış olan şirketimiz, 8 yıl gibi kısa bir sürede 40' a yakın bina inşa ederek yaklaşık 1.500 kişinin hayallerini gerçeğe dönüştürdü.

VİZYONUMUZ

Yılların deneyimiyle hareket eden şirketimiz, sektörde verdiği sözü tutan, gelişen dünyada hizmet verdiği sektörde ihtiyaç ve istekleri karşılayabilen, yeni teknolojilere ayak uydurabilen bir işletme olarak tanınmasını kalıcı kılmaktır.

MİSYONUMUZ

Kurulduğu 2004 yılından itibaren taahhüt ve çözüm kuruluşu olarak, kurumsallaşmış yapısı ile çağdaş teknolojiye egemen, deneyimli, yetişkin insan gücümüzle, genel müteahhitlik hizmetleri alanında dünya standartlarına uygun, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmak, şirketimizin vazgeçilmez iş prensibini oluşturmaktadır.

BİZDEN DUYURULAR

  • Web Sitemiz Yayında !!!
    Siz değerli müşterilerimizle daha sıkı bir iletişim içine girmek için tasarladığımız sayfamızda her konuda paylaşımlarımızı sürdüreceğiz.
  • Ada Konut İnşaat Adana'nın en önemli yaşam alanlarında, müşterilerinin beklentilerini karşılayacak, yüksek kalite standartlarında ve en önemlisi uygun fiyatlarla projeler üretmeye devam etmektedir.

  • Yönetici kadromuz, teknik ve idari personelimiz ile çağın mimari gereklerini yerine getirerek, hitap edilen toplum değerlerine uygun yaşam alanları üretmek ve varolan yaşam alanlarını iyileştirmek tek gayemizdir.TANITIM VİDEOMUZ